İçeriğe geç

Avusor Simge Pansiyon – Huzuru Yakalayın, Doğanın Kucağında

Hakkımızda

Biz Kimiz

Avusor Simge Pansiyon

Rize’nin eşsiz doğal güzelliklerinden biri olan Çamlıhenşin Avusor Yaylası’nda bulunan pansiyonumuz, konuklarına benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. 2003-2004 yıllarında ailemiz tarafından kurulan işletmemiz, o günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını ve geleneksel yaylacılık kültürünü bir araya getirmektedir.
Doğayla İç İçe Konforlu Bir Konaklama

Simge Pansiyon, 2 teras, lobi, restaurant ve 14 odadan oluşan yapısıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Odalarımızdan Kaçkar Dağları’nın muhteşem manzarasını izleyebilir, doğanın huzur veren atmosferinde dinlenebilirsiniz. Ayrıca çeşitli oda seçenekleriyle grup konaklamalarına da uygun bir ortam sunmaktayız.

 

Yöresel Lezzetler ve Aktiviteler

Pansiyonumuz, yarım pansiyon ve tam pansiyon seçenekleriyle yöresel ve geleneksel tatların birçoğunu misafirlerimize sunmaktadır. Özellikle kahvaltılarda Avusor Yaylası’nda yetiştirilen doğal ürünlerin tadını çıkarırken Kaçkar Dağları’nın eşsiz manzarasıyla doğayla iç içe bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca, konumumuz birçok zirve tırmanışı, doğa yürüyüşü ve yürüyüş parkuru gibi aktivitelere olanak sağlamaktadır.

Simge Pansiyon olarak, misafirlerimize doğayla iç içe ve huzurlu bir tatil geçirmeleri için her türlü imkanı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizleri Rize’nin muhteşem doğasını keşfetmeye ve unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyoruz.